Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

AKTARDAN

Nöbet Şekeri
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: AKTARDAN
Nöbet Şekeri Nöbet şekeri, doğada rafine edilmemiş bir şeker türü olarak bulunur ve sağlık açısından birçok faydası vardır. Bu benzersiz şeker türü, doğru kullanıldığında birçok hastalığın tedavisine yardımcı olur. Nöbet şekeri, kristal benzeri yapısıyla sofra şekeri yerine de kullanılır. Bu şeker..
400,00₺
Beyaz Çay 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Ücretsiz
Kargo
Üretici: AKTARDAN
Beyaz ÇayBeyaz çay oldukça özel bir çaydır. Camellia sinensis bitkisinden elde edilen beyaz çayın insan vücuduna yönelik sağladığı katkılar saymakla bitmez. Beyaz çay henüz yaprakları tam filizlenmeden tüyleri yeni yeni beyazlaştığı andan itibaren toplanır. Siyah ve yeşil çayda aynı bitkiden elde ed..
400,00₺
Yıldız Anason 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Yıldız Anason ÇayıYıldız anason çayı pek fazla bilinen bir çay değildir. Ana hammaddesi ise anasondur. Anasonun kullanım alanı ikiye ayrılıyor. Bilindiği üzere anason, rakının en temel bileşenidir. Öte yandan gıda sektöründe de tercih edilen bir bitkidir. İlaç sanayisinde de kullanılan anason bitkis..
170,00₺
Muskat 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
MuskatMuskat, daha çok kremalı yemeklere kullanılan ve lezzetli bir tada sahip baharattır. Ülkemizde kullanım oranı her ne kadar düşükte olsa muskatın ismi yavaş yavaş hafızalara yerleşiyor. Muskat ile yapılan yemeklerin lezzetindeki farkı çok çabuk bir şekilde hissedersiniz. Daha çok küçük Hindista..
140,00₺
Zayıflama Çayı (Ödem Çayı) 200gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Zayıflama ÇayıAdıyla müsemma olan zayıflama çayı ile birçok sorunu ortadan kaldırabileceğiniz gibi aynı zamanda zayıflamanıza da ciddi katkı da bulunur. Kilosundan şikayetçi olanlar tarafından internet ortamında sayısız araştırma yapılıyor. Söz konusu sağlık olunca bu konuda çok daha titiz davranmak..
120,00₺
Stres Çayı 100GR
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Stres ÇayıAdıyla müsemma olan stres çayı, tüm sinir ve stresinizi alan en doğal çaylardan biridir. İçeriği bakımından da oldukça doğal olan bu bitki çayı ile vücudunuzu adeta hastalıklara karşı kapatabilirsiniz. Günün yorgunluğunu almak için her gün bir bardak stres çayı içmek size büyük katkı sağla..
120,00₺
Mahlep 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
MahlepHem görüntüsü hem de kokusu itibariyle insanları kendisine çeken mahlep, şifalı baharat türlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Poğaça ve kurabiyelerin olmazsa olmazları arasında yer alan mahlep ile muhteşem bir lezzete sahip olabilirsiniz. İnsana huzur vermesiyle bilinen mahlep, pek çok fa..
120,00₺
Karaciğer Temizleme Çayı 200gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Karaciğer Temizleme ÇayıKaraciğer temizleme çayını tüketerek başta karaciğeriniz olmak üzere pek çok organınızı korumaya alabilirsiniz. İnsan vücudunda en önemli organlardan biri de karaciğerdir. İnsan tek akciğerini kaybetse dahi yaşayabilir. Ancak karaciğer olmadan bir canlının yaşaması mümkün değ..
120,00₺
Ihlamur 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Ihlamur ÇayıIhlamur daha çok sıcak iklimlerde görülen oldukça faydalı bir bitki türüdür. Ihlamur çayı elde edebilmek için ıhlamur ağacındaki yapraklar toplanır ve kurutulur. Kurutulan bu ıhlamurlar ise daha sonra çay olarak kullanılır. Ihlamur ağaçları 40 metreye kadar uzayabilir. Ihlamur, kolay eld..
100,00₺
Havlıcan 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Havlıcan ÇayıHavlıcan çayı daha çok Doğu Asya’da görülen oldukça endemik bir türdür. Havlıcan bitkisinin bir kısmı baharat olarak kullanılır. Tadı ise biraz acıdır. Havlıcan bitkisi içeriğinde alpinin ve alpinol barındırmasından dolayı oldukça şifalı bir bitki türüdür. Havlıcan Çayı Nedir, İçer..
100,00₺
Çarkıfelek İtal 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Çarkıfelek İtalAğırlıklı olarak Güney Afrika’da yetişen çarkıfelekin latince ismi ise Passiflora’dır. Bu bitki süs olarak tercih edilse de baharat olarak da sıklıkla kullanılır. Henüz ülkemizde yaygınlaşmamış bir baharat türüdür. Kolay kolay her yerde bulunmaz. Nemli bölgelerde yetişmeye uygun olan ..
100,00₺
Yeşil Çay 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Yeşil ÇayMilyonlarca insanın keyifle içtiği çayların başında hiç şüphesiz yeşil çay gelir. Marketlerde dahi satılan yeşil çayın farklı aromaları da vardır. Yeşil çayın bu kadar çok yaygın olması sebebiyle dikkatli olmakta fayda var. Piyasada sahte yeşil çayların sayısı da bir hayli fazladır. Bu nede..
90,00₺
Tomurcuk Gül 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Tomurcuk Gül ÇayıBirçok insanın severek kullandığı çayların başında tomurcuk gül çayı gelir. Aromasının güzelliği kadar insana kattığı faydalar bakımından da oldukça önemli bir çaydır. Geçmiş dönemlerden itibaren gül çayı, pek çok hastalığın devası olarak bilinir. Hoş kokusu ve ferahlatıcı özelliği ..
90,00₺
Pelin Otu 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Pelin Otu ÇayıPelin otu, bileşikgiller ailesine mensup bir bitkidir. Ülkemizde deniz kıyılarında sıklıkla görülen bu eşsiz bitki pek çok derde de devadır. Yabani ot olarak da bilinen pelin otu, bağırsak solucanlarının ve tenyaların yok edilmesinde oldukça etkilidir. Son derece etkili ve verimli bir ..
90,00₺
Funda 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Funda ÇayıBir diğer adı süpürge otu olan funda çayı hem lezzetli hem de faydalı bitki türlerinden biridir. Gerek sağlık sektöründe gerek gıda sektöründe sıklıkla kullanılan funda bitkisi en çok tercih edilen bitkiler arasında yer alıyor. Funda çayı en çok biberiye bitkisiyle beraber kullanılıyor. El..
90,00₺
Çubuk Tarçın 100 gr
MEVSİMSEL
TAZE
Üretici: AKTARDAN
Çubuk TarçınYemekleri lezzetli kılan çubuk tarçın aynı zamanda oldukça şifalıdır. Tarçın toz olarak tüketilebileceği gibi bu şekilde çubuk olarak da tüketilir. Binlerce yıldır severek tüketilen çubuk tarçın aynı zamanda alternatif tıp alanında da sıklıkla kullanılır. Daha çok lezzet amacıyla kullanı..
90,00₺
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 73 (5 Sayfa)