Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

350₺ ve üzeri ücretsiz kargo!

ŞERİFE ANNE CİLT MASKESİ

Şerife Anne Cilt Maskesi
MEVSİMSEL
TAZE
2-3 gün içinde
ŞERİFE ANNE CİLT MASKESİ
 • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
 • Ürün Kodu: AK-5272
 • Ağırlık: 190.00cc
Fiyatı : 
200,00₺

ayirac

Şerife Anne Cilt Maskesi

Cilt maskesi sevenler ve etkili olmasını isteyenlerin Şerife Anne cilt maskelerini tercih ettiği biliniyor. Henüz ülkemizde çok fazla yaygınlaşmamasına rağmen bu maskeyi kullananların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Çünkü bu ürün dışarıda her yerde satılan cilt maskeleri gibi değil, oldukça özel ve tamamen doğal bir maskedir. Bu sayede sağlığınıza yönelikte herhangi bir tehdit kesinlikle oluşturmaz. Cilde yönelik sunmuş olduğu katkı sayesinde çok sayıda kişi tarafından severek kullanılıyor. 


Şerife Anne Cilt Maskesi Nedir, İçeriğinde Neler Var?

Şerife Anne cilt maskesi, antiviral özelliklere sahiptir Bunun yanı sıra antibakteriyel özelliğe de sahip olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Gözaltı morlukları, yüz kırışıklıkları gibi çeşitli nedenlerden dolayı oluşan estetik bozukluklarına karşı da son derece etkilidir. İçerdiği doğal yapı sayesinde tüm bu problemlerden kolay ve doğal bir şekilde kurtulabilirsiniz. Vücudunuzun nem dengesini sağlayarak genç görünmenize de katkı da bulunur.


Şerife Anne Maskesi Faydaları Nelerdir?

Şerife Anne cilt maskesinin sağladığı pek çok yarar var. Haftada üç defa kullanılması durumunda gözle görülür bir değişikliğe şahit olacaksınız. Tamamen doğal bitkilerden elde edilen bu karışım sayesinde hem cilt problemlerinizden kısa süre içerisinde kurtulmuş olacaksınız hem de genç bir cilde sahip olacaksınız. Tüm bu katkılar göz önüne alındığında Şerife Anne maskesi tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Şerife Anne maskesinin sağlamış olduğu diğer faydalar şu şekilde,

 1. Tamamen botanik yağlardan elde edilmiştir. Doğal kıvamı sayesinde herhangi bir olumsuz yan etkisi bulunmaz. Gönül rahatlığıyla haftada 3 defa kullanarak tam sonuç alabilirsiniz.
 2. Hem antibakteriyel hem de antiviral özelliğe sahip bir maskedir. 
 3. Vücudun ve cildin nem dengesini sağlar. Cilt kuruluğu problemi yaşayanlar için oldukça etkili bir maskedir.
 4. Cildi besler ve cilde canlılık katar. Cilt kırışıklıklarına karşı etkilidir. 
 5. Gözaltında oluşan torbaları ortadan kaldırır. Özellikle gözaltı morluklarınız çok fazlaysa bu maskeyi düzenli olarak kullanabilirsiniz.
 6. Cildinizdeki çıkan sivilce ve aknelere karşı da etkilidir. Sivilcelerin bıraktığı izleri gidermede de kullanılır.
 7. Cildi sıklaştırma özelliğine sahiptir. Yüzünde sarkma meydana gelen kişilerin düzenli bir şekilde kullanması tavsiye edilir.
 8. Haftada 3 defa kullanılmalı. Düzensiz kullanımda tam etki sağlamaz.


Şerife Anne Maskesi Nasıl Kullanılır?

Şerife Anne maskesini düzenli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Haftada üç defa kullanmanız uygun olacaktır. Maskeyi temiz bir fırça yardımıyla yüzünüze uygulayabilirsiniz. Maskeyi yüzünüze sürdükten sonra 20 dakika kadar bekleyin. 20 dakikadan sonra yüzünüzü bol suyla yıkayın. Bu esnada sabun kullanmamanız gerekir. Aynı zamanda maske yüzünüzde en fazla 20 dakika kalmalı. Daha uzun süre maskeyi yüzünüzde bırakmayın.

Tüm ciltler için uygun maskedir. Herhangi bir alerjisi olan kişilerin Şerife Anne maskesini kullanmadan önce doktorlarına başvurmaları tavsiye edilir. 

Şerife Anne Cilt Maskesi Üzerindeki Değerlendirmeler

 • (5)

Toplam Değerlendirme (3)
bu ürüne yorum eklemek için burayı tıklayın.